Pirties namelis

IMG_0007.JPGPirties namelio nuoma orientuota į linksmus pasisėdėjimus arba ramų laiko praleidimą gamtoje su šeima ar draugais. Svarbiausia – privatumas.
Rami, jauki ir privati aplinka užtikrins kiekvieno ramų poilsį. Pirtyje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai.

Pirties namelyje yra nedidelis 8-ių vietų priepirtis su baldais pasisėdėjimui ir poilsiui. Pirtį pakūrename pagal kliento pageidavimą susitarus iš anksto (pirtis kūrenama apie 2 val.) pirties laikas neribotas – kaitinkitės į sveikatą.
Vienu metu antrame namelio aukšte patogiai pernakvoti gali iki 5-6 poilsiautojų. Apsikrauti nešuliais Jums neteks – švaria patalyne pasirūpinsime mes.

Jei esate šašlykų, kepsnių ant laužo mėgėjai, visuomet galėsite pasinaudoti mūsų šašlykine, laužaviete, iešmais, kepimo grotelėmis, kad iškeptumėte šašlykų ar kepsnių net ir gausiam būriui draugų. Pirties namelį galite pasiekti ne vien įprastu transportu, bet ir baidarėmis ar valtimis.

Pirtimi gali pasinaudoti ne tik sodyboje gyvenantys, tačiau ir praplaukiantys, atvažiuojantys poilsiautojai. Būtina sąlyga – pirtį užsisakykite iš anksto (jei pirties namelis neišnuomotas), kad reikiamam laikui suspėtų įkaisti.

Sodybos teritorijoje keliautojai ar poilsiautojai gali apsigyventi su palapinėmis ar kemperiais. Pirties namelį galima išsinuomoti ramiam poilsiui ir pramogoms gamtoje su šeima ar draugais. Svarbiausia yra konfidencialumas, pirtyje būsite tik jūs ir jūsų svečiai. Ramus, patogus ir atpalaiduojantis poilsis pirtyje bus tik Jums ir Jūsų svečiams.Vieta palapinėmsIMG_0007.JPG

Pirtis skirta 8-10 žmonių, yra persirengimo kambarys, svetainė su baldais pasėdėti ir atsipalaiduoti. Pirtis gali būti kūrenama klientui pageidaujant iš anksto (apšvietimo laikas apie 2 val.), laikas poilsiui neribojamas – garinkitės ir atsipalaiduokite savo sveikatai.

Antrame namo aukšte gali patogiai atsipalaiduoti ir nakvoti iki 5-6 poilsiautojų. Pasirūpinsime švaria patalyne ir komfortu.

Jei esate šašlykų prie laužo mėgėjas, visada galite pasinaudoti mūsų kepsnine (turime indų ir visko šiam įrenginiui), yra vieta laužui, ant grotelių galite išsikepti kebabą, mėsą ar kepsnį.

Mus galite pasiekti ne tik automobiliu, bet ir baidarėmis ar valtimis.

Pirtimi gali naudotis ne tik poilsiaujantys dvare, bet ir kiti. Būtina sąlyga – iš anksto informuoti apie norą atsipalaiduoti pas mus, įsitikinti, kad pirtis nerezervuota ir skirti laiko, reikalingo pirčiai apšviesti.

Dvaro teritorijoje galite pasistatyti palapines ir prisėsti kaip norite.
Vieta palapinėms

Mes labai džiaugsimės matydami visus savo svečius ir padarysime viską, kad gerai praleistumėte laiką ir tik mėgautumėte savo atostogas.