Pirties namelis

Pirties namelio nuoma orientuota į linksmus pasisėdėjimus arba ramų laiko praleidimą gamtoje su šeima ar draugais. svarbiausias – privatumas.
Rami, jaukiai ir privačiai aplinka užtikrina kiekvieną ramų poilsį. Pirtyje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai.

Pirties namelyje yra nedidelis 8-ių vietų priepirtis su baldais pasisėdėjimui ir poilsiui. Pirtį pakūrename pagal kliento pageidavimą susitarus iš anksto (pirtis kūrenama apie 2 val.) laikas neribotas – kaitinkite į sveikatą.
Vienu metu antrame namelio aukšte patogiai pernakvoti gali iki 5-6 poilsiautojų. Apsikrauti nešuliai Jums neteks – švaria patalyne pasirūpinsime mes.

Jei esate šašlykų, kepsnių ant laužo mėgėjai, visada gali pasinaudoti mūsų šašlykine, laužaviete, iešmais, kepimo grotelėmis, kad iškeptumėte šašlykų ar kepsnių net ir gausiam būriui draugų. Pirties galite pasiekti ne vien įprastu transportu, bet ir baidarėmis ar valtimis.

Pirtimi gali pasinaudoti ne tik sodyboje gyvenantys, bet ir praplaukiantys, atvažiuojantys poilsiautojai. būtina sąlyga – pirtį užsisakyti iš anksto (jei pirties namelis neišnuomotas), kad reikiamam laikui suspėtų įkaisti.

Sodybos teritorijoje keliautojai ar poilsiautojai gali apsigyventi su palapinėmis ar kemperiais. Pirties namelį galima išsinuomoti ramiam poilsiui ir pramogoms gamtoje su šeima ar draugais. Svarbiausia yra konfidencialumas, pirtyje būsite tik jūs ir jūsų svečiai. Ramus, patogus ir atpalaiduojantis poilsis pirtyje bus tik Jums ir Jūsų svečiams.

Pirtis skirta 8-10 žmonių, yra persirengimo kambarys, svetainė su baldais pasėdėti ir atsipalaiduoti. Pirtis gali būti kurenama klientui pageidaujant iš anksto (apšvietimo laikas apie 2 val.), laikas poilsiui neribojamas – garinkitės ir atsipalaiduokite savo sveikatai.

Antrame namo aukšte gali patogiai atsipalaiduoti ir nakvoti iki 5-6 poilsiautojų. Pasirūpinsime švaria patalyne ir komfortu.

Jei esate šašlykų prie laužo mėgėjas, visada galite mūsų kepsnine (turime indų ir visko pasinaudoti šiam įrenginiui), yra vieta laužui, ant grotelių galite išsikepti kebabą, mėsą ar kepsnį.

Mus galite pasiekti ne tik automobiliu, bet ir baidarėmis ar valtimis.

Pirtimi gali naudotis ne tik poilsiaujantys dvare, bet ir kiti. būtina sąlyga – iš anksto informuoti apie norą pas mus, įsitikinti, kad pirtis nerezervuota ir skirti laiko, reikalingo pirčiai apšviesti.

Sodybos teritorijoje galite pasistatyti palapines ir prisėsti kaip nori.
Mes labai džiaugiuosi matydami visus savo svečius ir viską, kad gerai praleistum laiką ir tiktai savo atostogas.